Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Mikołaj po raz kolejny odwiedził dzieci w Suchej
16.01.2014

4 stycznia 2014 r. w świetlicy wiejskiej w Suchej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z naszego sołectwa. Jak zawsze dzieci zaszczyciły nas liczną frekwencją przybywając na imprezę przebrane w barwne stroje karnawałowe oraz chętnie uczestnicząc w zabawach, nie zawiodły organizatorów.

Uwieńczeniem całej imprezy była wizyta Mikołaja, który w ostatnich latach nie zapomina o naszych dzieciach i wręcza im paczki pełne słodkości. Dzieci w dowód wdzięczności podziękowały Mikołajowi wspólną zabawą, recytując wierszyki i śpiewając piosenki.

To spotkanie, jak również kilka poprzednich, które odbyły się w naszej funkcjonującej od niedawna świetlicy wiejskiej jest dowodem na to, jak bardzo potrzebowaliśmy takiego miejsca spotkań, w którym możemy wspólnie integrować się, bawić i cieszyć się szczęściem naszych pociech.
Zorganizowanie tak miłej zabawy było możliwe w znacznej mierze dzięki funkcjonującemu od roku funduszowi sołeckiemu, z którego sfinansowaliśmy paczki oraz dzięki dużemu zaangażowaniu się w organizację tych imprez naszego radnego Pana Andrzeja Bieleckiego oraz grupy mieszkańców, którzy bardzo chętnie pomagają i wspierają jego inicjatywy.


powrót do Aktualności