Gmina Grzmiąca Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Grzmiącej

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Gminna Halowa Liga w piłce nożnej - wyniki, tabela, strzelcy - Tabela końcowa
Aktualizacja: 14.04.2014
Data wiadomości: 03.02.2014

W dniu 12.04.2014r. oficjalnie zakończyły się rozgrywki "Gminnej Halowej Ligii w piłce nożnej". Dyplomy i nagrody w postaci sprzętu sportowego dla wszystkich drużyn ufundowane przez Gminę Grzmiąca wręczył Wójt Gminy Pan Krzysztof A. Sysko. Dodatkowo wójt ufundował nagrodę w postaci jednodniowej wycieczki do dowolnego miejsca dla zwycięskiej drużyny ("Oldboy" Grzmiąca) i drużyn FC Mieszałki, KS Czechy, które zwyciężyły w rywalizacji punktacji fair-play.
Dziękujemy za udział wszystkim drużynom i zapraszamy do kolejnej edycji "Letniej Ligii Orlika".

Tabela końcowa

LokataNazwa zespołuMeczePkt.BramkiZRP
1"Oldboy" Grzmiąca1024

55-35

802
2"Nasi" Grzmiąca1016

50-48

514
3FC Mieszałki1015

59-53

505
4"Zawisza" Grzmiąca1015

47-34

505
5KS Czechy1010

52-66

316
6"Drzewiarz" Krosino109

31-59

307

Ze względu na wycofanie się drużyny "Zawisza" Grzmiąca z rundy rewanżowej, wszystkie ich spotkania zostają zweryfikowane jako v.o. na korzyść drużyny przeciwnej.

Tabela fair-play

LokataNazwa zespołuMeczeMinuty karne
1FC Mieszałki104
KS Czechy104
2Nasi Grzmiąca1010
3"Drzewiarz" Krosino1012
4"Oldboy" Grzmiąca1018
-"Zawisza" Grzmiąca58

Strzelcy bramek

FC Mieszałki
17 - Jedliński Damian 15 - Madej Dawid 10 - Jedliński Kamil 3 - Mittelsztet Dominik Gryga Krzysztof 1 - Szafrański Piotr Batogowski Zbigniew Kępa Tomasz
"Drzewiarz" Krosino
13 - Adasiam Marcin 6 - Adasiak Paweł 5 - Adasiak Piotr 2 - Szczerba Zenon Podkówka Piotr 1 - Pałgan Seweryn
KS Czechy
12 - Pietrzak Mariusz 11 - Hubisz Krystian 10 - Kowalczyk Łukasz 7 - Gronkowski Patryk 4 - Pruciak Hubert 2 - Nowosielski Marcin Hubisz Radosław 1 - Andruszewski Szymon Łyszcz Rafał Gronkowski Szymon
"Nasi" Grzmiąca
16 - Kowalczuk Dawid 4 - Szulc Michał Gendek Oskar Schab Kamil 3 - Margol Adam 2 - Lachowski Paweł 1 - Stępień Mateusz Babiak Mateusz Szyjkowski Dawid Manke Bartłomiej
"Oldboy" Grzmiąca
18 - Szyjkowski Jacek 7 - Żukowski Daniel 6 - Buzała Tomasz Szyjkowski Marian 4 - Rolniczak Rafał 3 - Szwaja Marcin Gardzioła Mariusz 2 - Wieczorek Krzysztof Babiak Tomasz 1 - Barcewicz Jarosław
"Zawisza" Grzmiąca
15 - Bator Artur 8 - Catewicz Kamil Barcewicz Piotr 5 - Betański Łukasz 4 - Wieczorek Mateusz 3 - Sykuła Jarosław 1 - Białczyk Marek Grelewski Marek Kulik Tadeusz Jabłoński Krzysztof Terminarz
     Godzina - Kolejka 1 - 01 luty 2014 r.

      16:00    KS Czechy - "Nasi" Grzmiąca                6 : 8         
      17:30    FC Mieszałki - "Zawisza" Grzmiąca          4 : 8         
      19:00    "Drzewiarz" Krosino - "Oldboy" Grzmiąca    3 : 5         

     Godzina - Kolejka 2 - 08 luty 2014 r.

      16:00    FC Mieszałki - "Nasi" Grzmiąca             3 : 4        
      17:30    KS Czechy - "Drzewiarz" Krosino            9 : 3         
      19:00    "Zawisza" Grzmiąca - "Oldboy" Grzmiąca     4 : 2         
 
     Godzina - Kolejka 3 - 15 luty 2014 r.

      16:00    FC Mieszałki - KS Czechy                   12 : 3         
      17:30    "Zawisza" Grzmiąca - "Drzewiarz" Krosino   11 : 3         
      19:00    "Nasi" Grzmiąca - "Oldboy" Grzmiąca         5 : 1         
 
     Godzina - Kolejka 4 - 22 luty 2014 r.

      16:00    KS Czechy - "Zawisza" Grzmiąca             4 : 15         
      17:30    "Nasi" Grzmiąca - "Drzewiarz" Krosino      5 : 7         
      19:00    FC Mieszałki - "Oldboy" Grzmiąca           2 : 9         
 
     Godzina - Kolejka 5 - 01 marzec 2014 r.

      16:00    "Oldboy" Grzmiąca - KS Czechy              9 : 8         
      17:30    FC Mieszałki - "Drzewiarz" Krosino         6 : 4         
      19:00    "Zawisza" Grzmiąca - "Nasi" Grzmiąca       9 : 3        
 
Terminarz rundy rewanżowej
     Godzina - Kolejka 6 - 08 marzec 2014 r.

      16:00    KS Czechy - "Nasi" Grzmiąca                5 : 5         
      17:30    "Drzewiarz" Krosino - FC Mieszałki         6 : 4         
               "Oldboy" Grzmiąca - "Zawisza" Grzmiąca     3 : 0  v.o.         

     Godzina - Kolejka 7 - z powodu złych warunków atmosferycznych, rozegrana zostanie na końcu rundy rewanżowej 
                           tj. 12 kwietnia 2014 r.

      16:00    "Oldboy" Grzmiąca - KS Czechy              5 : 3        
      17:30    "Drzewiarz" Krosino - "Nasi" Grzmiąca      0 : 3  v.o.         
               "Zawisza" Grzmiąca - FC Mieszałki          0 : 3  v.o.       
 
     Godzina - Kolejka 8 - 22 marzec 2014 r.

      16:00    "Nasi" Grzmiąca - FC Mieszałki              4 : 13         
      17:30    "Oldboy" Grzmiąca - "Drzewiarz" Krosino     8 : 2         
               KS Czechy - "Zawisza" Grzmiąca              3 : 0  v.o.         
 
     Godzina - Kolejka 9 - 29 marzec 2014 r.

      16:00    "Oldboy" Grzmiąca - FC Mieszałki           9 : 5         
      17:30    "Drzewiarz" Krosino - KS Czechy            2 : 8         
               "Nasi" Grzmiąca - "Zawisza" Grzmiąca       3 : 0  v.o.             
 
     Godzina - Kolejka 10 - 05 kwiecień 2014 r.

      16:00    FC Mieszałki - KS Czechy                   7 : 6         
      17:30    "Oldboy" Grzmiąca - "Nasi" Grzmiąca        4 : 3         
               "Zawisza" Grzmiąca - "Drzewiarz" Krosino   0 : 3  v.o.        
 
Galeria
08 luty 2014

powrót do Aktualności