Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Szkolenie dla organizacji pozarządowych i jednostek samorządów terytorialnych
18.02.2014

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregion Pomerania w Koszalinie zaprasza na seminarium skierowane do organizacji pozarządowych oraz do Jednostek Samorządów Terytorialnych pt.: „Źródła finansowania prowadzonych działań przez organizacje pozarządowe i Jednostki Samorządów Terytorialnych w 2014 r.”

Seminarium kierowane jest do stowarzyszeń i fundacji a także wnioskodawców i koordynatorów Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży.

Podczas seminarium prelekcji na temat zasad aplikowania o środki publiczne – konkursy ofert, wypełnianie ofert, planowane zmiany – rozliczanie za efekty dokona Artur Gluziński - specjalista, wykładowca, politolog, były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Drugą prelekcję pt. „Tendencje rozwojowe i punkty ciężkości Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży w 2014 r.” poprowadzi Iwona Kowalczyk – doskonały szkoleniowiec, wieloletni pracownik Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu POMERANIA w Szczecinie, związana od samego początku z Jednostką Centralną Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży w Szczecinie.

Udział w seminarium jest bezpłatny!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy cud@ko-pomerania.pl lub faxem 094/ 342 65 50

Program seminarium i formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Program seminarium

Formularz zgłoszeniowy

powrót do Aktualności