Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Iwin jedzie na Wojewódzkie
17.03.2014

11 marca 2014 roku w hali widowiskowo-sportowej w Grzmiącej odbyły się Zawody Regionalne Unihokeja Dziewcząt i Chłopców – Region „A”. Uczestniczyły w nich mistrzowie powiatów: szczecineckiego, sławieńskiego, koszalińskiego, świdwińskiego. Dziewczęta reprezentowały uczennice z Redła, Dąbrowy, Lejkowa i z Iwina. Drużyny chłopców przyjechały z Suchej Koszalińskiej, Lejkowa, Lekowa oraz z Iwina. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Tym razem trenerka dziewcząt z Iwina, pani Ewa Owczarska, wylosowała w każdej grupie numer 4, co pozwoliło obserwować grę przeciwników.

W wyniku rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z Lejkowa, które wygrały wszystkie mecze. Walkę o drugą pozycję (dającą awans do zawodów wojewódzkich) stoczyły nasze koleżanki z drużyną z Dąbrowy, z którą zremisowały w meczu bezpośrednim 2:2. W wyniku wszystkich meczy uzyskaliśmy po 3 punkty. Następnie sędziowie liczyli bilans zdobytych do straconych bramek obu drużyn. Okazało się, że jest jednakowy. Decydujące znaczenie miały rzuty karne, wykonywane naprzemiennie. Tym razem szczęście dopisało przeciwniczkom i zajęłyśmy III miejsce.

W rywalizacji chłopców okazaliśmy się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze i zdobywając I miejsce. Kolejną lokatę uzyskali zawodnicy z Lejkowa, z którymi spotkamy się na zawodach wojewódzkich.

Gratulujemy naszym drużynom i „trzymamy kciuki” za naszych chłopców!

Skład drużyny dziewcząt: Agnieszka Pacholczyk, Patrycja Stępień, Kinga Wiczkowska, Aleksandra Salmanowicz, Agnieszka Kucharska, Zuzanna Rydz, Daria Szpanelewska, Fabiola Zwolińska, Martyna Adaśko, Karolina Balcer, Zuzanna Sztarbała.

Drużyna chłopców: Michał Capar, Dawid Franikowski, Michał Grzegorski, Norbert Krawczyk, Igor Nieczaj, Filip Adaśko, Oliwer Adaśko, Błażej Adaśko, Dominik Szczepański, Dawid Adaśko.

Trener: pani Ewa Owczarska

Agnieszka Pacholczyk i Kinga Wiczkowska, uczennice klasy VI

powrót do Aktualności