Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Spotkanie informacyjne dotyczące mikrodotacji
20.08.2014

W ramach realizowanego projektu pn. „Mikrodotacje – Małe Inicjatywy Lokalne” Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają zainteresowane osoby/organizacje pozarządowe na spotkania informacyjne dotyczące projektu, które odbędą się:

- we wtorek, 2 września 2014 r. o godz. 11:00 w sali 300 w siedzibie Urzędu Miasta Koszalin, Stary Rynek 6-7;
- w środę, 3 września 2014 r. o godz. 13:00 w sali 400 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego WZ przy ul. Piłsudskiego 40-42 w Szczecinie.

Podczas spotkania zainteresowani dowiedzą się co należy zrobić i jakie warunki należy spełnić, aby starać się o wsparcie finansowe. Spotkanie poprowadzi kierownik projektu pani Magdalena Jankowska z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Nadto uczestnicy spotkania poznają zasady działalności Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie zachodniopomorskich oraz możliwości otrzymania wsparcia z innych Programów Operacyjnych wynikających z Narodowej Strategii Spójności w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020, którą przedstawi przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego w Koszalinie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 września 2014 r. do godz. 12:00.

Szczegóły dostępne są pod adresem: http://www.wzp.pl/wws/organizacje_pozarzadowe/projekt_partnerski_mikrodotacje.htm

Projekt dofinansowany ze środków programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH.

HARMONOGRAM
KARTA ZGŁOSZENIA - KOSZALIN
KARTA ZGŁOSZENIA - SZCZECIN

powrót do Aktualności