Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
01.09.2014

W dniu dzisiejszym rozpoczął się kolejny rok szkolny. Naukę w szkołach Gminy Grzmiąca rozpocznie: 197 uczniów gimnazjum, 336 uczniów szkół podstawowych oraz 98 dzieci w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych. W szkołach zatrudnionych jest 69 nauczycieli.

Poniżej słowa Wójta Gminy Grzmiąca Krzysztofa Sysko skierowane do uczniów, nauczycieli, pracowników oświaty i rodziców:

Upłynęły słoneczne dwa miesiące. Skończył się czas wakacyjnego wypoczynku, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Rozpoczyna się rok szkolny 2014/2015 - czas pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Jest to wyjątkowy moment dla najmłodszych, którzy przekraczają próg szkoły po raz pierwszy. Was, Moi Drodzy witam w sposób szczególny i mam ogromną nadzieję, że będziecie chętnie zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Pomogą Wam w tym nauczyciele i starsi koledzy. Wszystkim Uczniom życzę powodzenia w nauce, radości na co dzień, a także żebyście w szkole znaleźli nie tylko wiedzę, ale też najlepszych przyjaciół. Niech każdy dzień nauki będzie dla was niezwykłą przygodą.

Szanowni Nauczyciele. Dla Was jest to kolejny rok wyzwań zawodowych, więc życzę Wam w tym nowym roku szkolnym satysfakcji z pracy, a także siły i optymizmu.

Po wakacyjnym odpoczynku w nowy rok szkolny wchodzimy z nadziejami, marzeniami, planami. Nauczyciele dążą do tego by ich wychowankowie osiągnęli jak najlepsze wyniki w nauce i wychowaniu. Uczniowie marzą o dobrych ocenach. Wszyscy troszczymy się o to, aby warunki nauki były jak najlepsze, a uczniowie dobrze przygotowali się do dalszego kształcenia i odnaleźli swoje miejsce w ciekawym, lecz trudnym współczesnym świecie.

Życzę wszystkim u progu nowego roku szkolnego cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości oraz sukcesów w pracy i nauce.

powrót do Aktualności