Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


"Bezpiecza Szkoła"
19.09.2014

 Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rozpoczynamy 11 już edycję Programu „Bezpieczna Szkoła”. Jest to Program, w którym doceniamy ciekawą profilaktykę realizowaną w obszarze bezpieczeństwa w szkole. Jeżeli Państwa szkoła jest aktywna w tym zakresie, może warto pochwalić się tego rodzaju działaniami i zdobyć za nie uznanie.

Jest to także możliwość uczestniczenia Państwa przedstawicieli w Policyjnym Studium Bezpieczeństwa. Forma wymiany doświadczeń i zdobycia umiejętności w obszarze bezpieczeństwa z pewnością przyda się wielu pracownikom placówek oświatowych. Ponadto zgłaszając swoją szkołę do programu możecie Państwo liczyć na szkolenie rady pedagogicznej i wywiadówkę dla rodziców z wybranej dziedziny dotyczącej bezpieczeństwa. Udział w naszych propozycjach jest bezpłatny a może przynieść wyłącznie korzyść, podniesie świadomość prawną oraz wzbogaci Państwa wiedze na temat różnych zagrożeń i sposobów im przeciwdziałania. Jedyne co musicie Państwo zrobić, to do 30 września 2014 roku przesłać na adres poczty elektronicznej prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie kartę zgłoszenia, która jest załącznikiem do regulaminu konkursu. Regulamin konkursu można pobrać ze strony internetowej organizatora Programu, www.szczecin.kwp.gov.pl oraz w każdej jednostce Policji w województwie zachodniopomorskim.

Informacje na temat programu dostępne są także pod numerem tel.: 091 82 12 054 i 695 875 006. Dodatkowo informacje na temat Programu dostępne będą na stronach internetowych Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Regulamin
Harmonogram spotkań Policyjnego Studium Bezpieczeństwa
PLAKAT

Serdecznie zapraszamy do współpracy
wszystkie placówki oświatowe
województwa zachodniopomorskiego.

powrót do Aktualności