Gmina Grzmiąca

Gmina
GRZMIĄCA

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE - pow. SZCZECINECKI


Bo nauczyciel jest kapitanem…
20.10.2014

„Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata” – tak brzmiała myśl przewodnia uroczystości szkolnej z okazji dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 13.10.2014 r. w Szkole Podstawowej w Mieszałkach.

Uczniowie klas V i VI w krótkiej części artystycznej złożyli nauczycielom oraz pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia wręczając przy tym wyjątkowe ordery.

Życzeniom i podziękowaniom towarzyszyły piosenki, które usłyszeliśmy w wykonaniu zespołu i wokalnego „ Koniczynka” oraz utwory instrumentalne zaprezentowane na keybordzie przez Amelię Morawską.

Podczas uroczystości, jak co roku, swoją nagrodę wręczył Wójt Gminy Grzmiąca Krzysztof Andrzej Sysko dla Pani Aleksandry Zakrzewskiej. Dyrektor szkoły pan Andrzej Ziętalak wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Nagrody otrzymali: panie Mariola Borowik, Bożena Górka, Helena Ziętalak, Barbara Szymkowska i pan Jan Mordaka.

W drugiej części uroczystości zaprezentowały się dzieci z klasy pierwszej, które swoim programem artystycznym udowodniły wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom oraz zaproszonym gościom, że zasługują na miano ucznia Szkoły Podstawowej w Mieszałkach. Po złożeniu uroczystej przysięgi, dyrektor szkoły pan Andrzej Ziętalak dokonał uroczystego pasowania.

Rada Rodziców oraz Samorząd Szkolny również dołączyli się do życzeń wręczając drobne upominki.

Anna Gołuchowska
Bożena Górka
Helena Ziętalak

powrót do Aktualności