Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2021

Harmonogram obowiązuje od 01.07.2021 do 31.12.2021

Dofinansowanie szkoleń dla przedsiębiorców

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest Operatorem projektu pn. „Usługi Rozwojowe kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa”, w ramach przedmiotowego projektu mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa mogą uzyskać refundację poniesionych kosztów na usługi rozwojowe nawet do 80%. Wykaz usług objętych refundacją znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, obejmuje on : szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy zawodowe, egzaminy, doradztwo, mentoring, coaching.

Wszelkie informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie https://uslugirozwojowe.karrsa.eu/  Projekt jest realizowany do czerwca 2023 roku i obejmuje on wszystkie podmioty MSP prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego. W załączniku przesyłam ogólną informację do udostępniania i umieszczenia na stronie internetowej instytucji oraz ulotkę projektu. W razie potrzeby możemy wysłać materiały promocyjne w wersji papierowej.

W marcu Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wspólnie z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego, planuje webinarium dla przedsiębiorców dot. dofinansowania szkoleń dla przedsiębiorców. Informacje oraz link do webinarium podany będzie w późniejszym terminie.

Szczegółowe informację w załączeniu.

Autor: Lokalny Punkt Informacyjny w Szczecinku

Banery/Logo