Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Podsumowanie konkursu Wielkanocnego

Uczniowie klas starszych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie brali udział w Szkolnym Konkursie „Matematyczna kartka wielkanocna”. Celem konkursu było upowszechnianie i uatrakcyjnienie wiedzy matematycznej oraz popularyzowanie zabawowej formy nauczania poprzez tworzenie matematycznych kartek wielkanocnych.

Konkurs polegał na wykonaniu kartki wielkanocnej za pomocą grafiki komputerowej,  prezentującej treści wielkanocne i matematyczne. Na konkurs wpłynęło 37 prac. Komisja konkursowa w dniu 11 kwietnia 2022r. dokonała oceny prac. I miejsce zajął Mateusz Wiczkowski z klasy VIII, II miejsce – Amelia Szymańska kl. V, III miejsce – Kornelia Pyczek kl. VII oraz wyróżnienie otrzymała Katarzyna Kacprzak z klasy IV. W dniu 12 kwietnia laureaci otrzymali dyplomy okolicznościowe i nagrody rzeczowe.

 

Organizator konkursu – Beata Laube

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (31)

Banery/Logo