Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Nadmorskie Warsztaty Pozarządowe

Pracownia Pozarządowa serdecznie zaprasza przedstawicieli/przedstawicielki organizacji do udziału w wyjątkowych szkoleniach !
Nadmorskie Warsztaty Pozarządowe to małe grupy, nieformalna atmosfera, przestrzeń na poznawanie się i wymianę doświadczeń a także szeroki zakres tematyki dopasowanej do potrzeb uczestników i uczestniczek.

Warsztaty skierowane są do osób z zachodniopomorskich organizacji pozarządowych posiadających doświadczenie w aktywności w przestrzeni publicznej.

Strona merytoryczna spotkań obejmować będzie m.in.: zarządzanie zespołem i wdrażanie nowych osób; tworzenie marki, wizerunek, promocja organizacji; rola lidera/liderki; współpraca organizacji z samorządem i administracją państwową; skuteczne aplikowanie o dotacje i granty.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą w Kołobrzegu, w Hotelu New Skanpol.

Pracownia Pozarządowa zapewnia bezpłatny udział, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu. Dojazd do Kołobrzegu we własnym zakresie.

Szczegółowe informację dostępne na stronie internetowej Pracowni Pozarządowej https://pracowniapozarzadowa.pl/2022/04/21/nadmorskie-warsztaty-pozarzadowe/?fbclid=IwAR1OM-pUYwkxdDF6PJuocZ24LKHhrW_u-yG2FK1UUA75Y-Ntf_4O6H8iqcQ

Autor: Pracownia Pozarządowa

Banery/Logo