Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Pociągiem do biblioteki

Dnia 27 kwietnia uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Dzieci podzielone na czteroosobowe grupy znalazły drogę do biblioteki zatrzymując się na stacjach, gdzie rozwiązywały różne zadania np.: labirynt, wiadomość szyfrem, rebusy, znajdź różnice, połącz punkty itp. Za każde prawidłowo rozwiązane zadanie grupa otrzymywała pieczątkę na bilecie do biblioteki.

Po dotarciu na miejsce uczniowie zapoznali się z zasadami wypożyczania książek oraz otrzymali pamiątkowe medale i nagrody. I wreszcie przyszedł czas na wypożyczenie książek, na pewno w tym momencie radość nowych czytelników była największa.

Po takiej zabawie biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym uczniom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym i radosnym, gdzie zawsze są mile widziani.

Duże podziękowania dla pań: Doroty Szustakiewicz, Magdaleny Pawłowskiej,  Anity Kreklau oraz wychowawczyń klas pierwszych pań: Anity Gardzioły i Anny Ludwiczak bez których zabawa nie byłaby aż tak udana.

Agnieszka Szpulak

Autor: Zespół Szkół w Grzmiącej (20)

Banery/Logo