Karta Dużej Rodziny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 listopada 2015

Karta Dużej Rodziny - logo

W czerwcu 2014 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wprowadzając Kartę Dużej Rodziny, podjęło inicjatywę wspierania rodzin wielodzietnych. Po ponad roku funkcjonowania programu, zarówno dzięki działaniom Ministerstwa, jak i Wojewodów, zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 1000 podmiotów z różnych branż – m.in. spożywczej, odzieżowej, księgarskiej, paliwowej, energetycznej.

W celu rozwoju inicjatywy oraz żeby spełniała społeczne oczekiwania, niezbędne jest pozyskiwanie nowych podmiotów, najlepiej jak najbliżej miejsca zamieszkania członków rodzin wielodzietnych.

Od 9 listopada 2015 r. podmiot zainteresowany przystąpieniem do programu może na stronie wypełnić wstępny formularz w postaci e-deklaracji, który w zależności od zasięgu oferowanych uprawnień zostanie skierowany do rozpatrzenia do właściwego Wojewody bądź Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Po uzgodnieniu indywidualnych warunków udziału w programie, zostanie podpisana umowa, a partner zyska:

  • wzrost rozpoznawalności dzięki umieszczeniu jego danych w wykazie podmiotów oferujących zniżki rodzinom wielodzietnym oraz umożliwienia posługiwania się wizerunkiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach reklamowych i promocyjnych,
  • możliwość wsparcia rodzin wielodzietnych i prowadzenia polityki odpowiedzialności społecznej biznesu,
  • zaufanie nowych i starych klientów, a tym samym większe zyski.

Załączniki:

  1. Informator Jak zostać partnerem Karty Dużej Rodziny
  2. Informacja prasowa Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!
Autor: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki (15)