Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Dotacje/nabory

Artykuły

 • I nabór wniosków na rok 2021 w ramach I i II Filaru

  Od dziś, tj. 14 października rusza nabór w Programie Społecznik na lata 2019-2021, w którym Społecznicy i Społeczniczki mogą aplikować o środki na działania, które będą realizowane w 2021 roku. Zarówno organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne pod ich opieką będą mogły składać wnioski w dwóch filarach:

  • I – Mikrodotacje – projekty lokalne (dofinansowanie w wysokości do 4 tys. zł);
  • II – Regionalne Inicjatywy Obywatelskie – projekty o zasięgu powiatowym i wojewódzkim (dofinansowanie w wysokości do 10 tys. zł, jednak o wynikach naboru ostatecznie zdecydują mieszkańcy poprzez głosowanie internetowe).
  Czytaj Więcej o: I nabór wniosków na rok 2021 w ramach I i II Filaru
 • Dofinansowanie w ramach programu "Mały Strażak"

  Dnia 8 października 2020 roku w koszalińskim Biurze Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie Robert Stępień – Zastępca Prezesa Zarządu – wręczył przedstawicielom 15 jednostek OSP umowy dofinansowania na łączną kwotę 334 369,24 złotych.
  W gronie szczęśliwców znalazła się także jednostka z terenu naszej gminy. Ochotnicza Straż Pożarna w Grzmiącej otrzymała dofinansowanie na zakup ubrań specjalistycznych, butów specjalistycznych, rękawic, kominiarek oraz hełmów strażackich.
  Całkowita wartość zadnia pn. „Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych „MAŁY STRAŻAK” – 2020” opiewa na kwotę 27 780, 00 złotych, z czego 25 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pozostała część, a więc wkład własny zostanie sfinansowany w formie dotacji celowej z budżetu Gminy Grzmiąca.

  Czytaj Więcej o: Dofinansowanie w ramach programu "Mały Strażak"

Banery/Logo