Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Z życia szkół

Artykuły

 • Paintball

  Dnia 14 czerwca 2022r. chętni uczniowie z klas 7 i 8 spędzili czas na łonie natury podczas terenowych zmagań paintballowych. Gry odbywały się według określonych scenariuszy, których celem było np. przejęcie flagi lub eliminacja drużyny przeciwnej. Przekonaliśmy się, że paintball to umiejętność panowania nad stresem, współpracy w zespole, respektowania zasad fair play oraz mnóstwo adrenaliny.

  To była naprawdę udana wycieczka!

  Czytaj Więcej o: Paintball
 • Dzień Matematyki

  Dnia 15.06.2022r. w Zespole Szkół w Grzmiącej odbył się Dzień Matematyki. Reprezentanci klas brali udział w trzech konkurencjach: sprawdzanie sprawności liczenia z kartami Grabowskiego, budowanie szkieletu dowolnej bryły z chrupek i makaronu oraz stworzenie domina matematycznego. Uczniowie wykazali się pomysłowością, wyobraźnią przestrzenną i bardzo dużą wiedzą matematyczną.
  Najlepsi okazali się uczniowie z klas VIIb i VIIIb.
  Nad całością rywalizacji czuwali nauczyciela: Elżbieta Niburska-Sitkiewicz, Magdalena Popowicz-Pawłowska, Arkadiusz Rosiński.

   

  Czytaj Więcej o: Dzień Matematyki
 • Przedwakacyjny wyjazd

  Dnia 20 czerwca grupa 50 uczniów z klas 4-7 wyjechała do Koszalina.

  Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie na filmie pt.: „Foki kontra rekiny”. Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie dzieci korzystały z szeregu dostępnych atrakcji. Część uczniów wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój oraz wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

  Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Magdalena Pawłowska, Anita Kreklau, Agnieszka Szpulak, Karolina Bator.

  Czytaj Więcej o: Przedwakacyjny wyjazd
 • SKS z Orlene-em

  W dniu 13 czerwca 2022r. 13 uczniów z klas IV-VIII otrzymało dyplomy/certyfikaty za uczestnictwo w Ogólnopolskim Programie Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Szkolny Klub Sportowy. Sportowców z klasy ósmej już żegnamy i dziękujemy za dyplomy, medale, puchary zdobyte w zawodach na szczeblu powiatowym, regionalnym oraz wojewódzkim.
  W nowym roku szkolnym zapraszamy na zajęcia SKS uczniów klas III.

   

  Czytaj Więcej o: SKS z Orlene-em
 • Wycieczka do Parku Słowińskiego

  Uczniowie klas IV – VI wybrali się nad morze, podążając do niego wydmami Słowińskiego Parku Narodowego. To jeden z najpopularniejszych parków narodowych w Polsce, znany z imponujących, ruchomych wydm oraz wejściem na najwyższą ruchomą wydmę – Łącką Górę. Odwiedzili także skansen w Klukach – Muzeum Wsi Słowińskiej.

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Parku Słowińskiego
 • Certyfikaty

  W dniu 14 czerwca 2022r. 33 uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie, z klas IV-VIII otrzymało dyplomy/certyfikaty za uczestnictwo w Ogólnopolskim Programie Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Szkolny Klub Sportowy. Sportowców z klasy ósmej już żegnamy i dziękujemy za dyplomy, medale, puchary zdobyte w zawodach na szczeblu powiatowym, regionalnym oraz wojewódzkim. Uczniów klasy trzeciej zapraszamy w nowym roku szkolnym za zajęcia SKS.

  Ewa Owczarska

  Czytaj Więcej o: Certyfikaty
 • Nagrody

  W roku szkolnym 2021/2022 Bank Spółdzielczy w Białogardzie zorganizował po raz trzeci konkurs dla szkół podstawowych – Regularne oszczędzanie – klasowe wygrywania z Bankiem Spółdzielczym w Białogardzie. Celem konkursu była edukacja dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania oraz pogłębianie wiedzy na temat bankowości spółdzielczej. Trwał on od 01 września 2021r. do 31 marca 2022r. W tej edycji konkursu ponownie wygrali uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie. Nagrodą jest dofinansowanie przez Bank Spółdzielczy w Białogardzie wycieczki klasowej w kwocie 2000 zł. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od banku.

  Ewa Owczarska - wychowawca

  Czytaj Więcej o: Nagrody
 • Wycieczka do Biskupina

  Dnia 2 czerwca uczniowie klas VII wraz z wychowawcami wyruszyli w trasę. Autokarem dojechali do Żnina, następnie zabytkową kolejką wąskotorową dotarli do Biskupina. To osada, która zbudowana została ok. VIII wieku p.n.e. Uczniowie mogli przenieść się w czasie, uczestnicząc w zajęciach muzealnych „Życie codzienne mieszkańców Biskupina”. Mogli nie tylko zobaczyć rekonstrukcje chat sprzed setek a nawet tysięcy lat, ale jednocześnie poznać zwyczaje żyjących tu kiedyś ludzi, ich pracę i rzemiosło.

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Biskupina
 • Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w przedszkolu

  W ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom w przedszkolu odbył się Ogólnopolski Tydzień Czytania.

  Do udziału w akcji zaproszeni byli:

  • strażacy – pan Mateusz Babiak i pan Paweł Kozłowski
  • policjanci – pan Piotr Lisaj i pan Mariusz Paszkiewicz
  • pracownik kolei – pani Beata Kozłowska
  • marynarz – pan Marek Węglowski
  Czytaj Więcej o: Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w przedszkolu
 • Podsumowanie Szkolnego Konkursu - Mistrz Tabliczki Mnożenia

  W maju uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej im, Marii Konopnickiej w Iwinie uczestniczyli w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczniowie klas starszych wykazali się nie tylko znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia w zakresie 1000, ale także koncentracją i refleksem. W wyniku rywalizacji mistrzami tabliczki mnożenia okazali się uczniowie klasy VIII – Natalia Stępień i Krystian Nikulak,  a wicemistrzami – Wiktoria Pietrzak z klasy VII, Agata Szewczyk z klasy VI oraz Dominik Bartnik z klasy V. Laureaci otrzymali dyplomy okolicznościowe i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy wszystkich do dalszej, wytężonej pracy, bo przecież matematyka to królowa nauk...

  Beata Laube

  Czytaj Więcej o: Podsumowanie Szkolnego Konkursu - Mistrz Tabliczki Mnożenia

Banery/Logo