Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów

Ważne dla seniorów.

Gmina Grzmiąca przystąpiła do realizacji programu „Wspieraj Seniora” skierowanego do osób powyżej 70. roku życia. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej prowadzi wykaz seniorów potrzebujących pomocy i przypisuje do każdego Seniora, konkretną osobę, która zajmie się bezpośrednio pomocą. Senior ZAWSZE zostanie poinformowany o tym, który pracownik/ wolontariusz i kiedy (dzień i dokładna godzina) zapuka do jego drzwi.

Uczulamy na próby podszycia się pod osoby realizujące wsparcie – pracownicy Ośrodka i osoby współpracujące posiadać będą upoważnienie z imieniem i nazwiskiem, pieczęcią Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej oraz podpisem i pieczęcią Kierownika Ośrodka. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi czy osoba, która zgłosi się do Państwa po pieniądze na zakupy za które płaci Senior, posiada takie upoważnienie.

Prosimy o szczególną ostrożność i uwrażliwiamy na możliwość prób oszustwa metodami „na pracownika socjalnego/ na wolontariusza”.

Autor: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej

Banery/Logo