Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Zaproszenie dla wystawców na Dni Grzmiącej 2024

Zapraszamy do udziału w Dniach Grzmiącej 2024, które odbędą się 24 sierpnia 2024 r. na stadionie sportowym w Grzmiącej. Wydarzenie połączone będzie z wystawą rolniczo – ogrodniczo – gospodarczą sołectw z terenu gminy, firm rolniczych, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, jak również podmiotów gospodarczych. Nie zabraknie licznych konkursów, atrakcji dla najmłodszych oraz wspólnej zabawy.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu indywidualnych producentów rolnych, firmy i instytucje działające na rzecz i w otoczeniu rolnictwa, ogrodników, pszczelarzy, rękodzielników zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z zabawkami, kosmetykami, itp. do udziału w tegorocznych uroczystościach.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obchodach proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać do 26 lipca 2024 r. elektronicznie na adres e-mail: k.smiechowska@grzmiaca.org.pl, pocztą tradycyjną do siedziby Urzędu Gminy Grzmiąca, (ul. 1 Maja 7, 78-450 Grzmiąca) lub dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu, pokój 107.

Dodatkowe informacje oraz warunki uczestnictwa można uzyskać pod numerem telefonu: 943736810 wew. 41 lub e-mailem: k.smiechowska@grzmiaca.org.pl
 
Formularz zgłoszeniowy dla wystawców oraz regulamin Dni Grzmiącej w załączeniu.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 

Banery/Logo