Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Tymczasowy rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 19 kwietnia 2021 r

Przedszkole - Zespół Szkół w Grzmiącej

Trasa Nr 1
Miejscowość Godzina odjazdu
Krosino 7.10
Sucha 7.15
Grzmiąca 7.20
Trasa Nr 2
Miejscowość Godzina odjazdu
Czechy 7.30
Godzisław 7.35
Mieszałki 7.40
Radusz 7.45
Grzmiąca 7.50
Trasa Nr 3
Miejscowość Godzina odjazdu
Lubogoszcz 7.15
Wielawino 7.20
Grzmiąca 7.25
Trasa Nr 4
Miejscowość Godzina odjazdu
Sławno 7.35
Przystawy 7.40
Równe 7.45
Grzmiąca 7.55

Zespół Szkół w Grzmiącej - odwozy

Trasa Nr 1
Miejscowość Godzina odjazdu
Grzmiąca 12.40
Lubogoszcz 12.45
Wielawino 12.50
Sucha 13.00
Krosino 13.10
Trasa Nr 2
Miejscowość Godzina odjazdu
Grzmiąca 12.40
Równe 12.45
Radusz 12.50
Mieszałki 12.55
Godzisław 13.00
Czechy 13.05
Sławno 13.15
Przystawy 13.20
Szkoła Podstawowa w Iwinie
Miejscowość Godzina odjazdu
Lubogoszcz 6.40
Storkowo 6.47
Przeradz 6.55
Myślęcin - skrzyżowanie 7.05
Iwin 7.10
Szkoła Podstawowa w Iwinie - odwozy
Miejscowość Godzina odjazdu
Iwin 12.05
Myślęcin - skrzyżowanie 12.10
Przeradz 12.15
Storkowo 12.25
Lubogoszcz 12.30

Autor: Agnieszka Dymus

Banery/Logo