Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Turniej Plazowej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 28 sierpnia 2021 r. podczas organizowanych Dni Grzmiącej na stadionie sportowym w Grzmiącej.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny dwuosobowe plus jedna osoba rezerwowa – osoby pełnoletnie z terenu gminy Grzmiąca. System rozgrywania turnieju i regulamin zostanie ustalony przed rozpoczęciem rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych drużyn i przedstawiony będzie w dniu turnieju przez Sędziego.

Celem turnieju siatkówki plażowej jest propagowanie siatkówki plażowej jako aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie lub osobiście w godzinach otwarcia orlika przez Pana Mariusza Gardziołę (tel. 728 558 264) oraz Panią Katarzynę Śmiechowską, w godzinach pracy Urzędu Gminy Grzmiąca (tel. 530 662 763).

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 sierpnia 2021 r. do godziny 14:00.

Organizator, w przypadku złych warunków atmosferycznych lub małej ilości drużyn zastrzega sobie możliwość odwołania turnieju.

Zapraszamy do zapisów

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo