Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Piknik Rodzinny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się12 września 2021 r. w miejscowości Borne Sulinowo na terenie udostępnionym przez Centrum Kultury i Rekreacji. Godzina rozpoczęcia: 11:00.

 

Powyższe wydarzenie realizowane będzie w ramach operacji pn. „Promocja obszaru Stowarzyszenia LGD Pojezierze Razem poprzez wyrób gadżetów oraz wydanie publikacji w postaci map turystycznych” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Piknik Rodzinny kierowany jest do wszystkich chętnych, a w szczególności do mieszkańców naszego powiatu. Przewidzieliśmy moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w różnorodnych animacjach oraz konkursach z  nagrodami, a wszystko to odbywać się będzie przy świetnie dobranej oprawie muzycznej.

Jesteśmy przekonani, iż Piknik Rodzinny zaowocuje zwiększeniem poziomu integracji mieszkańców, natomiast przewidziane nagrody oraz materiały promocyjne przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności regionu, jego walorów oraz wiedzy na temat jego historii.

Autor: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM

Banery/Logo