Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Mikrodotacje w Programie Społecznik

Prawie 3 mln zł na mikrodotacje w Programie Społecznik. Będzie też pomoc na działania na rzecz uchodźców.

Społeczniczki i Społecznicy będą mogli złożyć dwa wnioski w naborze, w tym jeden z grupą nieformalną. W tej edycji nie będzie jednak kontynuowana część programu dot. Regionalnych Inicjatyw Obywatelskich wybieranych w internetowym głosowaniu.

Od tego naboru kwota mikrodotacji w programie wynosić będzie 5 tys. zł. Pierwszy nabór do programu rozpocznie się już dziś (21 marca 2022 r.) i potrwa do 10 kwietnia 2022 r.

To szansa na pozyskanie środków do realizacji minimum 585 inicjatyw przez organizacje pozarządowe i współpracujące z nimi grupy nieformalne. Dofinansowane projekty będą realizowane przez NGO od maja do grudnia br.

Bez zmian pozostaje  podział na subregiony, tak aby zapewnić wszystkim organizacjom równy i sprawiedliwy dostęp do środków oferowanych w programie.

Wszelkie informacje o realizacji Programu Społecznik 2022 - 2024 znajdują się na:

  • stronie internetowej Operatora - Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A www.karrsa.eu
  • w zakładce SPOŁECZNIK stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, tj.:  www.wzp.pl  w zakładce Program SPOŁECZNIK
  • profilu Programu Społecznik  na facebooku

#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo