Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Ruszył nabór wniosków w ramach Programu „Działaj Lokalnie” 2022

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza po raz kolejny Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2022” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Łączna pula w Konkursie przeznaczona na granty w 2022 roku wynosi: 41 800 zł, przy czym pula środków na wsparcie projektów, które będą miały być realizowane w miejscowości Szczecinek może wynieść max. 3800 zł. Do tej puli nie są wliczane projekty składane przez organizacje z miejscowości Szczecinek, a realizowane w społecznościach wiejskich.

Wnioski należy składać do dnia 09 czerwca 2022 roku, wyłącznie poprzez generator on-line dostępny na stronie http://system.dzialajlokalnie.pl.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie http://www.lgd.szczecinek.pl/index.php/dzialaj-lokalnie .  Zachęcamy również do odwiedzania  nas na stronie: https://www.facebook.com/lgd.szczecinek/ .

Zapraszamy do składania wniosków!

Biuro LGD Pojezierze Razem

 

Banery/Logo