Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Sprawozdanie z okazji dnia babci i dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  o tym szczególnym święcie pamiętali uczniowie z Zespołu Szkół w Grzmiącej.

Dnia 19 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. 

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie przybyli goście zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji, przez rodziców, słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków!

Babciom i dziadkom życzymy 100 lat!

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas:
1a Bożena Górka
1b Danuta Żurawska
2a Anita Gardzioła
2b Anna Ludwiczak – Ługom
3b Aleksandra Zakrzewska

Opracowanie tekstu: Bożena Górka

Autor: Zespół Szkół w Grzmiącej (26)

Banery/Logo