Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Dofinansowanie w ramach programu "Mały Strażak"

Dnia 8 października 2020 roku w koszalińskim Biurze Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie Robert Stępień – Zastępca Prezesa Zarządu – wręczył przedstawicielom 15 jednostek OSP umowy dofinansowania na łączną kwotę 334 369,24 złotych.
W gronie szczęśliwców znalazła się także jednostka z terenu naszej gminy. Ochotnicza Straż Pożarna w Grzmiącej otrzymała dofinansowanie na zakup ubrań specjalistycznych, butów specjalistycznych, rękawic, kominiarek oraz hełmów strażackich.
Całkowita wartość zadnia pn. „Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych „MAŁY STRAŻAK” – 2020” opiewa na kwotę 27 780, 00 złotych, z czego 25 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pozostała część, a więc wkład własny zostanie sfinansowany w formie dotacji celowej z budżetu Gminy Grzmiąca.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo