Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Niech żyje bal!

Dzień niecierpliwie oczekiwany przez całą społeczność naszej szkoły. W tym roku szkolnym po feriach zimowych odbyła się zabawa karnawałowa. Wspaniałą atmosferę wyczarował DJ PRZEMO ze Szczecinka, który w brawurowy sposób poprowadził wspaniałą zabawę. Na parkiecie bawili się wspólnie uczniowie klas młodszych i starszych oraz dzieci oddziału przedszkolnego. DJ inspirował wszystkich do szalonej, radosnej zabawy, którą urozmaicił licznymi konkursami z nagrodami. Były korowody, kółeczka, sztuczny śnieg, bańki mydlane i srebrne confetti.  Podczas zabawy uczniowie mieli możliwość częstowania się popcornem oraz watą cukrową.

Dziękujemy DJ PRZEMO dzięki, któremu zabawa karnawałowa udała się jak nigdy i na długo pozostanie w pamięci dzieci i uczniów. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Sponsorem didżeja, nagród rzeczowych oraz smakołyków był pan Marek Bulczak i pan Dawid  Kuliński, a Rada Rodziców ufundowała uczniom słodycze.

 

Samorząd Uczniowski – SP Iwin

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (8)

Banery/Logo