Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Utwardzenie placu przy krzyżu przez wyłożenie kostką brukową na cmentarzu w Grzmiącej

Tuż przed 1 listopada zakończyły się pracę na cmentarzu komunalnym w Grzmiącej. Zadanie pn. „Utwardzenie placu przy krzyżu przez wyłożenie kostką brukową na cmentarzu w Grzmiącej" wykonała firma Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „WEKTRA" Wiesław Łuczak wyłoniona w ramach zamówienia publicznego. Przedsięwzięcie obejmowało swoim zakresem m.in. roboty ziemne i przygotowawcze z ułożeniem krawężników, obrzeży i kostki na projektowanej powierzchni ok 260 m².

Utwardzony został teren wokół krzyża i kaplicy oraz wykonano niewielki chodnik do szafy z narzędziami. Dzięki realizacji zadania będzie estetyczniej, praktyczniej i funkcjonalnie. Kontenery na śmieci ustawione zostały na utwardzonym podłożu, umożliwi to bezpieczniejszy i łatwiejszy dostęp do nich.

Wartość całego zadania opiewa na kwotę 70 700,94 zł, z czego 48 542,40 zł stanowią środki własne z budżetu Gminy Grzmiąca, pozostała kwota w wysokości 22 158,54 zł zostanie sfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo