Gmina Grzmiąca

Zaproszenie dla wystawców na Dni Grzmiącej 2022

Zapraszamy do udziału w Dniach Grzmiącej 2022, które odbędą się 30 lipca br. na stadionie sportowym w Grzmiącej.

Wydarzenie połączone będzie z wystawą rolniczo – ogrodniczo – gospodarczą sołectw z terenu gminy, firm rolniczych, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, jak również podmiotów gospodarczych. Nie zabraknie licznych konkursów, atrakcji dla najmłodszych oraz wspólnej zabawy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu indywidualnych producentów rolnych, firmy
i instytucje działające na rzecz i w otoczeniu rolnictwa, ogrodników, pszczelarzy, rękodzielników zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z zabawkami, kosmetykami, itp. do udziału w tegorocznych uroczystościach.

Zapraszamy również do udziału w Dniach Grzmiącej nasze Sołectwa, dla których przewidziane będą liczne konkursy z nagrodami.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obchodach proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać do 22 lipca 2022 r. elektronicznie na adres e-mail: k.smiechowska@grzmiaca.org.pl lub pocztą tradycyjną do siedziby Urzędu Gminy Grzmiąca, (ul. 1 Maja 7, 78-450 Grzmiąca) lub dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu, pokój 107.

Dodatkowe informacje oraz warunki uczestnictwa można uzyskać pod numerem telefonu: 943736810 wew. 41 lub e-mailem: k.smiechowska@grzmiaca.org.pl

Autor: Katarzyna Śmiechowska