Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Gminny turniej unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach igrzysk dzieci

W dniu 08 październik 2020 roku odbył się Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach startowały drużyny z Zespołu Szkół w Grzmiącej oraz drużyny ze Szkoły Podstawowej w Iwinie. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. W wyniku zaciętej rywalizacji I miejsce zajęły uczennice z Iwina. Następnie, do zmagań sportowych przystąpili chłopcy. Ekipie z Iwina nie udało się wykorzystać dwóch rzutów karnych i zakończyli walkę wynikiem jeden do trzech.

Naszą gminę w rywalizacji powiatowej będą reprezentowały dziewczęta z Iwina i chłopcy z Grzmiącej. Pamiątkowe puchary i dyplomy zostały dofinansowane z projektu Gminnego Turnieju Unihokeja Dziewcząt i Chłopców w Ramach Igrzysk Dzieci z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

Podczas turnieju wyłoniono najlepszą zawodniczkę turnieju, którą okazała się Zuzanna Łukaszewska ze szkoły z Iwina.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Igor Klepczarek ze szkoły w Grzmiącej. Statuetki dla najlepszych sportowców ufundowała Przewodnicząca Rady Gminy Grzmiąca Pani Monika Stokowiec.

Autor: Ewa Owczarska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (6)

Banery/Logo