Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Grupa wsparcia dla uzależnionych od narkotyków w punkcie kunsultacyjnym w Grzmiącej

Zapraszam na grupę wsparcia dla osób uzależnionych od narkotyków. Grupa odbywa się w poniedziałki w każdym miesiącu w godzinach 17.00 - 19.00 w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Kolejowej 2, 78-450 Grzmiąca.

Celem grupy jest wymiana informacji doświadczeń oraz wzajemne dawanie sobie wsparcia (bezwzględna anonimowość). Charakter grupy jest otwarty – każdy może rozpocząć uczestnictwo w dowolnym momencie.

W przynależności do grupy wsparcia nie ma ograniczeń.

Nie ma też opłat wpisowych bądź członkowskich. Do grupy może należeć każdy, kto chce zaprzestać zażywania narkotyków; niezależnie od tego czy kiedykolwiek korzystał z leczenia. Wzajemne wsparcie osób uzależnionych w zdrowieniu ma z pewnością ogromną wartość terapeutyczną i jako forma pomocy osobom uzależnionym może stanowić cenne uzupełnienie profesjonalnej oferty leczniczej. Uczestnictwo w grupie wsparcia poprzedzone jest indywidualnym spotkaniem z instruktorem terapii.

Grupa prowadzona jest przez Marzenę Sztygowską – instruktora terapii uzależnień.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 783 804 470.

Autor: Ramona Wójcicka

Banery/Logo