Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

KGW NA START! – prawne aspekty działalności, sprawozdawczość, rozliczenia podatkowe i źródła pozyskania funduszy na działalność kół gospodyń wiejskich".

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa w Szczecinku wraz z Urzędem Skarbowym w Szczecinku, Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Koszalinie oraz Starostwem Powiatowym w Szczecinku zaprasza na szkolenie dotyczące omówienia prawnych aspektów działalności kół gospodyń wiejskich, sprawozdawczości, rozliczeń podatkowych i źródeł pozyskania funduszy na działalność KGW.

 

Szkolenie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Szczecinku w dniu 20 lipca 2023 r. o godzinie 12:00.

 

Program szkolenia obejmuje:

  1. Rozliczenia podatkowe koła gospodyń wiejskich: CIT-8, Uproszczona ewidencja przychodów i kosztów.
  2. Fundusze unijne dla KGW.
  3. Prawne aspekty zakładania oraz prowadzenia kół gospodyń wiejskich.
  4. Pomoc finansowa ARiMR dla kół gospodyń wiejskich.
  5. Przykłady dobrych praktyk KGW z terenu powiatu szczecineckiego.

 Szkolenie adresowane jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w ARiMR jak również do  wszystkich  zainteresowanych, którzy w przyszłości zamierzają założyć KGW na terenie swojej miejscowości. 

Więcej informacji pod numerem telefonu 94 375 27 76, 94 372 46 88 lub w Biurze Powiatu Szczecineckiego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczecinku.

Autor: Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczecinku

Banery/Logo