Gmina Grzmiąca

Zajęcia pozalekcyjne

Artykuły

 • Muzyczne powitanie lata

  Wczoraj na Lawendowym Wzgórzu w Grzmiącej odbył się występ artystyczny dzieci i młodzieży uczęszczających na pozalekcyjne zajęcia muzyczne organizowane przez Gminę Grzmiąca. Uczestnicy zajęć muzycznych pod kierunkiem Pani Heleny Ziętalak, Pani Mai Dowlaszewicz oraz Pana Jarosława Dowlaszewicza mieli okazje zaprezentować swoje umiejętności przed mieszkańcami Gminy Grzmiąca, którzy bardzo licznie przybyli na to wydarzenie. Była to pierwsza tego typu impreza po długiej przerwie, związanej z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa.

  Czytaj Więcej o: Muzyczne powitanie lata
 • Harmonogram zajęć muzycznych

  Zajęcia muzyczne odbywają się w następujące dni tygodnia:

  • nauka gry na gitarze - poniedziałek;
  • zajęcia wokalne - środa;
  • nauka gry na instrumentach klawiszowych - sobota (od 01.03.2021 r. - do odwołania);

  Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest u Koordynatora zajęć.

  Wszystkie zajęcia odbywają się w sali muzycznej w budynku użyteczności publicznej w Grzmiącej przy ul. Kolejowej 2 (I piętro).

  Czytaj Więcej o: Harmonogram zajęć muzycznych
 • Rekrutacja uzupełniająca

  Obecnie prowadzony jest nabór do wszystkich grup muzycznych. W rekrutacji uzupełniającej może wziąć udział również uczestnik zakwalifikowany do innej grupy muzycznej pod warunkiem złożenia nowych dokumentów rekrutacyjnych. W przypadku większego zainteresowania udziałem w zajęciach niż ustalona liczba miejsc dla poszczególnej grupy zostanie stworzona lista rezerwowa. W przypadku rezygnacji uczestnika z zajęć muzycznych do grupy zostanie zaproszona pierwsza osoba z listy rezerwowej.

  Czytaj Więcej o: Rekrutacja uzupełniająca
 • Wyniki rekrutacji na zajęcia muzyczne

  Zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach muzycznych organizowanych przez Gminę Grzmiąca po przeprowadzonej w miesiącu wrześniu 2020 roku rekrutacji przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych na zajęcia muzyczne:

  Grupa I - zajęcia wokalne

  1. Niezgoda Justyna
  2. Makowska Hanna
  3. Górniak Emilia
  4. Dymus Maria
  5. Rudnik Maja
  6. Lisaj Hanna
  7. Szumer Martyna
  8. Węglowska Pola
  9. Bator Konstancja
  10. Kreklau Zofia
  11. Czerw Zofia
  12. Lachowska Julia
  13. Pieńkos Zofia
  14. Bołdak Lena
  Czytaj Więcej o: Wyniki rekrutacji na zajęcia muzyczne
 • Zajęcia muzyczne

  Na mocy porozumienia z Powiatem Szczecineckim Gmina Grzmiąca przyjęła do wykonania zadania Powiatu w zakresie kultury w celu rozwijania zainteresowań i uzdolnień artystycznych dzieci i młodzieży z ternu gminy Grzmiąca.

  W ramach realizacji powierzonych zadań Gmina Grzmiąca zobowiązała się do organizowania i prowadzenia zajęć muzycznych takich jak:

  1. zajęcia wokalne,
  2. nauka gry na gitarze,
  3. nauka gry na instrumentach klawiszowych.

  Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy Grzmiąca do wzięcia udziału w rekrutacji, która trwa do 18 września 2020 roku !

  Czytaj Więcej o: Zajęcia muzyczne