Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

RODO

Artykuły

 • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”, opubl. w Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r.), informujemy, że:

  • Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Wójt Gminy Grzmiąca z siedzibą w Grzmiącej (78-450) przy ulicy 1 Maja 7, z którym można kontaktować się mailowo za pośrednictwem adresu: gmina[at]grzmiaca.org.pl
  • Inspektorem Ochrony Danych jest Marek Herejczak, z którym można kontaktować się mailowo za pośrednictwem adresu: iod[at]grzmiaca.org.pl we wszelkich sprawach z zakresu realizacji obowiązku ochrony danych osobowych.
  • Administrator danych osobowych przetwarza Pana(-i) dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody.
  • Pana(-i) dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. realizacji praw i obowiązków ustawowych Administratora danych osobowych,
  2. realizacji umów,
  3. niezbędnym do ochrony Pana(-i) żywotnych interesów lub innych interesów,
  4. wykonywania zadań, realizowanych w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej, powierzonej Administratorowi:
  Czytaj Więcej o: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Banery/Logo