Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Konkurs Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospis

GUS ogłasza konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Gmina Grzmiąca przystąpiła do „Konkursu Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu”.
W konkursie nagrodzone zostaną gminy, które w okresie trwania spisu tj. 1.09 – 30.11.2020 r. osiągną najwyższy procent gospodarstw rolnych spisanych w kanale samospisu w stosunku do liczby osób zobowiązanych do spisania się na terenie danej gminy.
Gminy, które zwyciężą w konkursie otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.
Zachęcamy tych Rolników, którzy nie dokonali jeszcze samospisu do skorzystania z aplikacji GUS (https://psr2020.spis.gov.pl/#/login?redirect=%2Fobligations)  i wypełnienia obowiązku spisowego!

Więcej informacji na temat prowadzonych konkursów, ich regulaminy oraz załączniki znajdziecie Państwo na stronie internetowej GUS w zakładce Konkursy PSR2020https://szczecin.stat.gov.pl/aktualnosci/konkursy-psr-2020,129,1.html

Zapraszamy także na profil FB: https://www.facebook.com/UrzadStatystycznywSzczecinie na którym umieszczane są na bieżąco informacje o aktualnych akcjach promocyjnych oraz konkursach, jak również na TT https://twitter.com/Szczecin_STAT gdzie znajdziecie Państwo najświeższe informacje zarówno o PSR, jak i pozostałej działalności statystyki publicznej.

Autor: Aleksandra Lachowska

Banery/Logo