Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Informacje

Artykuły

 • Ferie zimowe wyróżnione

  Drodzy Uczniowie,

  Z okazji ferii zimowych życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć.

  Odpoczywajcie po trudach wytężonej kilkumiesięcznej pracy, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi, a do szkoły wróćcie zadowoleni, wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim półroczu.

  Bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii !

           Przewodniczący Rady Gminy Grzmiąca                                        Wójt Gminy Grzmiąca
                             Marek Bulczak                                                                     Patryk Makowski

                 

  Czytaj Więcej o: Ferie zimowe
 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Drodzy Uczniowie, stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego. Pełni wakacyjnych wrażeń rozpoczynacie kolejny etap Waszej edukacji, przed Wami nowe doświadczenia i wyzwania. Po dwóch miesiącach wypoczynku czeka Was teraz czas wytężonej pracy. Życzę Wam więc wytrwałości i zapału do nauki, ale też wiele radości w tych nadchodzących miesiącach. Pierwszoklasiści dzień ten jest dla Was szczególnie ważny, dziś oficjalnie staniecie się uczniami. Życzę Wam, aby szkoła okazała się dla Was miejscem przyjaznym, żeby czas nauki w szkole podstawowej był wspaniałą przygodą.

  Czytaj Więcej o: Rozpoczęcie roku szkolnego
 • Uwolnij tysiące możliwości z Moim Stypendium!

  Studia na wymarzonej uczelni, realizacja projektu artystycznego czy społecznego, rozwój sportowy, wyjazd naukowy za granicę… w tych wszystkich działaniach – i wielu innych – może pomóc stypendium. Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, a także rzetelne artykuły o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

  Czytaj Więcej o: Uwolnij tysiące możliwości z Moim Stypendium!
 • Rekrutacja na studia mundurowe

  Uprzejmie informujemy, że ruszyła kolejna edycja studiów I stopnia w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości na kierunku Penitencjarystyka, której celem jest przygotowanie funkcjonariuszy więziennictwa do realizacji zadań wynikających z ustawy o Służbie Więziennej. Student Uczelni jest powoływany do służby kandydackiej i tym samym od pierwszego dnia studiów w Uczelni jest funkcjonariuszem Służby Więziennej. Nabór trwa od 15 marca 2021 roku do 31 maja 2021 roku. Na studia może zostać przyjęta osoba, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji - szczegóły są zamieszczone w zakładce "Rekrutacja" na stronie Uczelni: www.swws.edu.pl

  Czytaj Więcej o: Rekrutacja na studia mundurowe
 • „Pomost do przyszłości"

  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości przystępują do wspólnej realizacji XX edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022. Tegoroczni maturzyści mogą liczyć na wsparcie podczas pierwszego roku studiów w wysokości 7 000 zł.

  Aby móc ubiegać się o stypendium pomostowe należy spełnić łącznie kilka warunków, między innymi: być maturzystą z 2021 roku i zostać przyjętym na I rok dziennych studiów, pochodzić ze wsi lub miasta do 20 tysięcy mieszkańców, dochód na członka rodziny nie może przekraczać 1960 zł brutto, oraz osiągać dobre wyniki w nauce. Ze szczegółowymi warunkami oraz regulaminem należy zapoznać się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl

  Czytaj Więcej o: „Pomost do przyszłości"
 • VII edycji konkursu Mistrz Recyklingu i Przyjaciele

  Recykling zaczyna się od selektywnej zbiórki odpadów!


  Fundacja Chlorofil zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym.
  Od 15.01.2021 do 30.03.2021 odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pt. „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VII. Nagrodami w konkursie będą tablety do nauki, a także wyjazdy studialne dla dwóch najlepszych ekozespołów. Konkurs korzysta z interaktywnych i zdalnych narzędzi edukacyjnych.

  Czytaj Więcej o: VII edycji konkursu Mistrz Recyklingu i Przyjaciele

Banery/Logo