Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Stypendia dla najlepszych uczniów

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr XX/144/2016 Rady Gminy Grzmiąca z dnia 29 grudnia 2016 r. przyznawane są 3 stypendia dla najlepszych uczniów szkół średnich.

Stypendium mogą otrzymać uczniowie szkół średnich kończących się maturą, na stałe zameldowani na terenie gminy Grzmiąca, ze średnią ocen nie mniejszą niż 4,5 i oceną z zachowania nie mniejszą niż dobra.

Stypendium przyznaje się na okres od 1 września do 31 stycznia i od 1 lutego do 30 czerwca, a wnioski przyjmowane są do dnia 15 września i 15 lutego danego roku.

Do wniosku należy dołączyć potwierdzoną przez szkołę kserokopię świadectwa za dany rok szkolny, a po I semestrze zaświadczenie potwierdzone przez dyrektora szkoły z wykazem ocen z przedmiotów za I semestr i oceną z zachowania.

Autor: Agnieszka Dymus

Artykuły

  • Stypendia dla najlepszych uczniów wyróżnione

    15 września 2021 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych uczniów szkół średnich.

    Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXXV/232/2021 Rady Gminy Grzmiąca z dnia 24 czerwca 2021 r. przyznawane są 3 stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych.Stypendium mogą otrzymać uczniowie szkół średnich kończących się maturą, na stałe zameldowani na terenie gminy Grzmiąca, ze średnią ocen nie mniejszą niż 4,5  i oceną z zachowania nie mniejszą niż dobra.

    Czytaj Więcej o: Stypendia dla najlepszych uczniów

Banery/Logo