Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Weryfikacja Rachmistrza Spisowego

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z rozpoczęciem prac spisowych na terenie Gminy Grzmiąca przez rachmistrzów telefonicznych informujemy, że tożsamość rachmistrza można zweryfikować poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/ lub poprzez kontakt z infolinią spisową pod nr tel. 22 279 99 99, wybierając nr 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza.

Każdy Rachmistrz spisowy ma oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko, numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych.
Rachmistrzowie będą dzwonić do Państwa z numeru 22 828 88 88 i do odwołania nie będą przeprowadzać wywiadów bezpośrednich.

Ostrzegamy również przed oszustami !

Rachmistrz nie zapyta Państwa o zarobki, oszczędności, cenne przedmioty w domu, numer konta, PIN do karty czy dane logowania do bankowości internetowej.

Jeśli obowiązek spisowy został już zrealizowany przez Internet albo poprzez infolinię spisową nikt nie będzie dzwonić do Państwa w tej sprawie.

Takie kontakty mogą być próbą wyłudzenia danych!

W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do wiarygodności i rzetelności rachmistrza spisowego, prosimy zaistniały incydent niezwłocznie zgłaszać na infolinię spisową lub do Gminnego Biura Spisowego w Grzmiącej pod nr tel. 94 37 368 10

Autor: Aleksandra Lachowska

Banery/Logo