Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Nowe oblicze stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Grzmiącej

W roku 2021 Gmina Grzmiąca otrzymała dofinansowanie w wysokości 80 tys. zł w ramach modułu 3 Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu”. Kwota dotacji wraz z wkładem własnym z budżetu Gminy Grzmiąca została przeznaczona na zakup profesjonalnego wyposażenia stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Grzmiącej oraz wymianę drzwi wejściowych, drzwi do kuchni oraz okna podawczego. Ze środków przeznaczonych na realizację projektu zakupiono również materiały do remontu jadalni.

W ramach programu kuchnię wyposażono m.in. w nowoczesną zmywarkę gastronomiczną, elektryczną kuchnię gastronomiczną, elektryczną patelnię uchylną, wilk do mięsa, regały i szafy chłodnicze. Wyposażenie kupione w ramach programu zdecydowanie  poprawia funkcjonalność zaplecza kuchennego oraz ułatwia codzienną pracę w kuchni. W jadalni pojawiły się nowe zestawy stołów i krzeseł, odświeżono salę, w której spożywane są posiłki. Całe przedsięwzięcie kosztowało 100.379,74 zł z czego 80.000,00 zł stanowiła dotacja ze środków budżetu państwa udzielona przez Wojewodę Zachodniopomorskiego, a 20.379,74 wkład własny z budżetu Gminy Grzmiąca.

Autor: Agnieszka Dymus

Banery/Logo