Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Konferencja dotycząca ochrony środowiska oraz rozwoju gospodarczego Pomorza Zachodniego

W sobotę (2 lipca) na terenie nadleśnictwa Czarnobór odbyła się konferencja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów dotycząca ochrony środowiska oraz rozwoju gospodarczego Pomorza Zachodniego, w kontekście priorytetów Unii Europejskiej. Organizatorem wydarzenia był Poseł do Parlamentu Europejskiego, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński.
Na zaproszenie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Poseł na Sejm RP Pani Małgorzata Golińska w konferencji uczestniczyły Panie z Koło Gospodyń Wiejskich "Wesołe Babeczki" w Grzmiącej, które przygotowały tradycyjne pyszne pierogi oraz chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym.

Swoje lokalne specjały kulinarne serwowały również Koło Gospodyń Wiejskich Nowe Koprzywno „Lawendowy Zakątek” oraz KGW Łubowo.


Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Wesołe Babeczki” w Grzmiącej za godne reprezentowanie naszej gminy w tym wydarzeniu.


foto: Monika Łuszkiewicz

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo