Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Sprzęt komputerowy dla uczniów w ramach grantów PPGR

Szanowni Państwo,
długo wyczekiwana wiadomość przez wielu mieszkańców gminy Grzmiąca…

Miło nam poinformować, że we wtorek 23 sierpnia br. przedstawiciele firmy ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wyłonionej w ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego dostarczyli do Urzędu Gminy Grzmiąca sprzęt komputerowy w postaci 225 szt. laptopów.

Aktualnie oczekujemy jeszcze dostawy 11 szt. tabletów oraz myszy bezprzewodowych.

Planowany termin dostawy to poniedziałek (29 sierpnia 2022 r.).

Wszyscy wnioskodawcy, którzy złożyli w wyznaczonym terminie komplet dokumentów i nie otrzymali pisemnej informacji o wykluczeniu z programu zostaną niebawem poinformowani o możliwości podpisania umowy i odbioru sprzętu komputerowego.

Więcej informacji już wkrótce !

Zakup sprzętu komputerowego był możliwy dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo