Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Odbiór sprzętu komputerowego

Szanowni Państwo,

Zapraszamy po odbiór sprzętu komputerowego zakupionego w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

Oficjalne przekazanie odbędzie się w poniedziałek 12 września 2022 roku o godzinie 13.30 w sali narad Urzędu Gminy Grzmiąca przy udziale Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu
i Środowiska Poseł na Sejm RP Pani Małgorzaty Golińskiej oraz Wicewojewody Zachodniopomorskiego Pana Tomasza Wójcika.

 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem urzędu, tel. 94 37 368 10 wew. 41 do piątku, 9 września br. do godz. 12.00.

Liczba osób do odbioru sprzętu w dniu 12 września 2022 r. jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po odbiór zapraszamy ucznia, któremu został przyznany komputer wraz z wnioskodawcą (rodzicem/opiekunem), który złożył oświadczenie, z ważnym dokumentem tożsamości.

Pozostali wnioskodawcy będą mieli możliwość odbioru sprzętu w innym dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo