Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Zachęcamy do wypełnienia fiszki projektowej

Drodzy mieszkańcy,

w związku z opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 – 2027 zapraszamy do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM.

Wypełnione formularze fiszek posłużą nam do opracowania celów, przedsięwzięć i wskaźników w ramach przyszłej perspektywy. Zebrane informacje pozwolą wytyczyć kierunki działań, które będą służyć rozwojowi gmin członkowskich Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM oraz przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Lokalna Strategia Rozwoju tworzona jest oddolnie z udziałem lokalnej społeczności, dlatego Państwa głos jest dla nas bardzo ważny.

Wypełnione fiszki można przesłać na adres mailowy biuro@lgd.szczecinek.pl, dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres biura Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM 78-400 Szczecinek, ul. Warcisława IV 16, pok. 101.

Formularz fiszki projektowej można również otrzymać w biurze LGD.

Autor: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM

Banery/Logo