Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Dofinasowanie z programu CIepłe Mieszkanie

Szanowni Państwo,
dobre wieści dla mieszkańców budynków wielorodzinnych !

Informujemy, że na posiedzeniu w dniu 27.01.2023 roku Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie postanowił udzielić Gminie Grzmiąca dofinansowania w formie dotacji w wysokości do kwoty 160.000,00 zł, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”.

Program priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie” ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Wsparciem objęte będą przedsięwzięcia polegające na wymianie nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe i poprawie efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Po podpisaniu umowy o dofinansowanie pomiędzy Gminą Grzmiąca a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie rozpocznie się procedura przyjmowania wniosków o dofinansowanie od mieszkańców Gminy Grzmiąca.

Banery/Logo