Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Rolniku, wprowadzono zmiany w sposobie szacowania strat spowodowanych suszą w 2023 roku!!!

Uprzejmie informuję, że podpisane zostało Zarządzenie nr 186/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 18 lipca 2023 r. w sprawie powołania Komisji do szacowania szkód powstałych na terenie województwa zachodniopomorskiego w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsuniecie się ziemi lub lawinę.

W związku z powyższym Wójt Gminy Grzmiąca wystąpił do Wojewody Zachodniopomorskiego o powołanie Gminnej Komisji do szacowania szkód powstałych na terenie gminy Grzmiąca.

Wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – SUSZY W UPRAWACH ROLNYCH można składać w Urzędzie Gminy Grzmiąca w godzinach jego urzędowania.

Nowy wzór wniosku dostępny jest w Urzędzie Gminy Grzmiąca i na stronie internetowej Gminy.

Autor: Aleksandra Lachowska

Banery/Logo