Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Dofinansowanie szkoleń dla przedsiębiorców

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest Operatorem projektu pn. „Usługi Rozwojowe kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa”, w ramach przedmiotowego projektu mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa mogą uzyskać refundację poniesionych kosztów na usługi rozwojowe nawet do 80%. Wykaz usług objętych refundacją znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, obejmuje on : szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy zawodowe, egzaminy, doradztwo, mentoring, coaching.

Wszelkie informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie https://uslugirozwojowe.karrsa.eu/  Projekt jest realizowany do czerwca 2023 roku i obejmuje on wszystkie podmioty MSP prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego. W załączniku przesyłam ogólną informację do udostępniania i umieszczenia na stronie internetowej instytucji oraz ulotkę projektu. W razie potrzeby możemy wysłać materiały promocyjne w wersji papierowej.

W marcu Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wspólnie z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego, planuje webinarium dla przedsiębiorców dot. dofinansowania szkoleń dla przedsiębiorców. Informacje oraz link do webinarium podany będzie w późniejszym terminie.

Szczegółowe informację w załączeniu.

Autor: Lokalny Punkt Informacyjny w Szczecinku

Banery/Logo