Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Webinarium pn. „Fundusze Europejskie na innowacje – Badania na rynek”.

Szanowni Państwo!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku zaprasza do udziału w webinarium pn. „Fundusze Europejskie na innowacje – Badania na rynek”. Wydarzenie odbędzie się12 lutego2021 r., godz. 10.00 – 10.40.

Czas rejestracji upływa 11 lutego 2021 r. o godz. 14.00.

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje na temat możliwości wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorców m.in. z terenu województwa zachodniopomorskiego, którzy planują innowacje produktowe lub procesowe.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia. Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne w wersji elektronicznej.Planowane zakończenie - godz. 10.40.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub 606 985 226) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 11.02.2021 r.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

 

Organizator spotkania informacyjnego: 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Ul. Warcisława IV 16

78 – 400 Szczecinek

Tel.: 94 372 92 50, e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl

 

Zaprasza zespół LPI:

Joanna Błaszkiewicz

Edyta Wieleba–Matyśniak

Karolina Filowiat

Banery/Logo